Ünlü ‘Zenne’ Seyfi Dursunoğlu’nun ardından dostlarının duygusal mesajları

18 Temmuz 2020
92 Views

İşte bazı ünlü isimlerin Zenne Seyfi Dursunoğlu’nun ardından mesajları…

KEMAL KILIÇDAROĞLU

Sanat dünyamızın sevilen ismi, tiplemeleriyle halkın sevgisini kazanan usta sanatçı Seyfi Dursunoğlu’nun vefatından dolayı derin üzüntü duydum. Kendisine Allah’tan rahmet, tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum.

MUHARREM İNCE

Seyfi Dursunoğlu zekasıyla, mizahıyla, muazzam Türkçesiyle sanat dünyamızda fark yaratan bir sanatçıydı. Yıllarca hepimizi güldürdü, eğlendirdi. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum.

TARKAN

Seyfi Dursunoğlu… Nam-ı diğer Huysuz Virjin’i, yaşayan bir efsaneyi kaybettik bugün. Nur içinde yatsın. Allah rahmet eylesin. Tüm sevenlerine, aile ve yakınlarına baş sağlığı dilerim. Kendisini hiç unutmayacağız…

FERHAT GÖÇER

Nasıl üzgünüm… dünyayı güzelleştiren, değer katan,renklendiren, katlanılabilir kolan bütün güzel insanlar bir bir eksiliyor…

AJDA PEKKAN

Sen memur olmayı reddedip kendini dinledin ve bir efsane oldun, İçimizdeki ses oldun, cesaret oldun, özgürlük oldun. Sanata, sahneye, tiyatroya kattıklarını, güzel dostluğunu ve nezaketini asla unutmayacağım. Nurlar içinde uyu kıymetli dostum..

SEZEN AKSU

Çok üzgünüm çok.

DEMET AKBAĞ

Kendi stilinde tekti. Ve sahne üzerinde dünyanın en zeki insanlarından biriydi. Bir devir kapandı, çok üzgünüm… Allah rahmet eylesin.

GÜLBEN ERGEN

Eşi benzeri olmayan canım #seyfidursunoğlu. Kelimeler o kadar yetersiz ki. Yerin asla dolmayacak.

EROL EVGİN

Sevgili Seyfi Dursunoğlu’nu kaybettik. Zekası, esprisi, cesareti ve “Huysuz Virjin” tiplemesiyle onu hiç unutmayacağız. Sevgili Seyfi Dursunoğlu’na Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dilerim.

NOT: Zenne, eski geleneksel göçebe Türk geleneğinde düğünlerde ve şenliklerde kadın kıyafetiyle geleneksel olarak kadın gibi oynayan erkeklere verilen isimdir. BASINTÜRK

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Covid-19 İstatistikleri