KOBİDER Başkanı Özgenç’ten peçe ile alay eden Hülya Avşar’a sert tepki: ” Para için muz gibi soyunan, Allah için kapananları diline dolaması edepsizliktir!

25 Haziran 2020
12 Views

Oyuncu Hülya Avşar’ın magazin muhabirleriyle konuşması esnasında peçe takanlar hakkında, “O kadar kıyamet kopardık, ben yazılar yazdım. Zehra görmüştü bir tanesini ‘öcü’ demiştim. Korkmuştu” gibi çirkin ifadeler kullanması sosyal medyanın gündemindeydi.

Avşar’ın skandal sözlerine KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç, ” Para için muz gibi soyunan, Allah için kapananları diline dolaması edepsizliktir!” dedi.

EN SERT TEPKİ ÖZGENÇ’TEN GELDİ

Hülya Avşar’ın magazin muhabirleriyle konuşması esnasında  peçe takanlar hakkında, “O kadar kıyamet kopardık, ben yazılar yazdım. Zehra görmüştü bir tanesini ‘öcü’ demiştim. Korkmuştu” gibi çirkin ifadeler kullanmasına sert tepki gösteren KOBİDER Başkanı Nurettin Özgenç, “Para için muz gibi soyunan, Allah için kapananları diline dolaması edepsizliktir! şeklinde tepkisini dile getirdi.

Özgenç, Hülya Avşar’ın ‘Berlin In Berlin’ adlı sinema filminde kendini tatmin ettiği sahneye atıfta bulunarak; “Peçeliden öcü gibi korkan Zehra, annesinin gayri ahlaki durumuna ne dedi acaba? Ayrıca peçe’den öcü gibi korkan Zehra, annesinin gayri ahlaki olarak nitelenen film sahnesi için, Kaya babasına; “baba annem böyle ne yapıyor, bu şekilde sence neye benziyor?” diye hiç sordu mu?” şeklinde tepki gösterdi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Covid-19 İstatistikleri