İbrahim Tatlıses’in torunu yaşında genç kadınla aşk yaşaması “yuh artık” dedirtti!

1 Temmuz 2020
76 Views

68 yaşındaki İbrahim Tatlıses’in kendisinden 42 yaş, ortanca kızı Melek Zübeyde’den bile 11 yaş küçük genç kızla yaşadığı aşk sosyal medyada gündem oldu.

Şanlıurfa’lı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in aşk yaşadığı 26 yaşındaki Gülçin Karakaya’nın, Tatlıses’in bir dönem manikürcüsü olduğu ortaya çıktı. İbrahim Tatlıses’in, Perihan Savaş ile olan evliliğinden dünyaya gelen ortanca kızı Melek Zübeyde Tatlı’dan bile 11 yaş küçük olan Gülçin Karakaya’nın, türkücü Tatlıses ile aşk yaşamaları, akıllara ‘para için mi beraberler’ sorusunu getiriyor.

2011 yılında yaşadığı silahlı saldırı sonrası uzun süredir ekranlarda olmayan 68 yaşındaki türkücü İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde kendisinden 42 yaş küçük olan 26 yaşındaki yeni aşkı Gülçin Karakaya ile kamera karşısına geçti. Yeni ilişkisiyle kısa sürede gündem olan Karakaya hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Basında yer alan habere göre: İzmirli Gülçin Karakaya’nın Tatlıses’in manikürcüsü olduğu ortaya çıktı. İbrahim Tatlıses’in tüm çocuklarının ve Karakaya’nın ailesinin de karşı çıktığı ilişkinin evliliğe gidip gitmeyeceği merak konusu oldu.

Ayrıca kendisinden 42 yaş küçük genç kadınla aşk yaşayan İbrahim Tatlıses’e eski eşi Perihan Savaş’tan da sert tepki geldi. Kızı Melek Zübeyde ve torunlarıyla Bodrum’da tatil yapan Perihan Savaş, eski eşi İbrahim Tatlıses’in kendisinden 42 yaş küçük sevgilisiyle aşk yaşamasına “Söyleyecek söz yok. Allah akıl fikir versin” dedi.

Öte yandan Tatlıses, önceki gün Instagram hesabından sevgilisiyle bir fotoğrafını paylaşarak aşkını ilan etti.

İbrahim Tatlıses, aylar önce yaptığı bir paylaşımda Gülçin Karakaya’yı asistanı olarak tanıtmıştı. Çapkınlığıyla bilinen Tatlıses’in torunu yaşındaki genç kadınla aşk yaşaması kamuoyunda “yuh artık” dedirtti…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Covid-19 İstatistikleri