Adnan Oktar ve kediciklerinin A9 TV’deki dans, müzik ve dekolteli konseptin sebebi İslam’i sevdirmekmiş!

20 Haziran 2020
29 Views

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma sonucunda açılan, suç örgütünün kurucusu olduğu Adnan Oktar ile 12’si yönetici 167’si tutuklu 226 sanığın yargılandığı dava İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesinde devam ediyor.

Örgütün elebaşı Adnan Oktar ve ekibi yargılanırken destekçileri sosyal medya üzerinden tutuklu sanıkların suçsuz olduğuna yönelik paylaşımlar yaparak gündemde kalmaya çalışılıyor.

“Örgüt kurma ve yönetme”, “şantaj”, “kişiyi hürriyetinden yoksun kılma”, “hukuka aykırı olarak kişisel verileri kaydetmek” ve “cinsel istismar” gibi 22’yi aşkın suçtan 420 yıldan 871 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması istenen Adnan Oktar’ın destekçilerinin sosyal medya üzerinden algı yapıyorlar.

Her gün farklı bir kişi ve konuyu gündeme getirenler bugün ise; DekolteMeraklısıDeğiliz hashtag’ı açarak yaklaşık 6 bini aşkın kişinin aynı paylaşımları yaptığı etikette İslam, dekolte, dans, müzik ve AK Parti gündeme getirildi. Aynı ifadelerle paylaşım yapanların bu oyunu yeni değil.

“DekolteMeraklısıDeğiliz” hashtag’ı ile Adnan Oktar dekolte ve modern görünümle tüm kesime ulaşıyormuş algısını yayıyorlar.

Meğer Adnan Oktar’ın dekolte, dans ve müziğe önem vermesindeki amaç dinin her yerde herkes tarafından yaşanabileceğini göstermekmiş.

Adnan Oktar İslam’a karşı yanlış bilgilendirmeden dolayı olan çekingenliği ortadan kaldırmış. Modern, kaliteli, estetiğe önem veren insanlara, yabancılara, gençlere de İslam’ı sevdirmiş.

Adnan Oktar ve arkadaşları, Bikini ile denize giren insanın namaz vakti geldiğinde namaz kılabileceğini, eğlence mekanlarına giden modern gençlerimizin yaşam tarzlarını değiştirmeden dindar olabileceklerini anlatmışlar.

Adnan Oktar dekolte ve modern görünümle tüm kesime ulaşıyormuş, AK Parti  hükümetlerine desteğe çağırıyormuş. Adnan Bey’in desteği ile AK Parti hep oy kazanmış. Adnan Oktar tutuklandıktan sonra, yani desteği engellenince Ak Partinin oyları çok düşmüş.

Adnan Oktar ve arkadaşları, A9 TV’deki dekolte ve ultramodernlikle sosyetenin AK Parti’yi desteklemesine vesile olmuş..

A9 TV’deki dekolteli, modern, kaliteli konseptin hikmeti AK PArti’nin ulaşamadığı kesimlere ulaşarak AK Parti’ye oy kazandırma amacıylaymış.

Adnan Oktar grubuna kurulan kumpasla %30’lara düşen oy oranı, kumpas çökünce Allah’ın izniyle %71’lere çıkacakmış.

Müslümanlar kalitesiz demesinler diye dekolte ve sanata önem vermişler. Kadın güzelliğini gizleyerek sapıklığa yol açılmış, Adnan Oktar’cılar bunu engellemiş.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Covid-19 İstatistikleri